Overnight-Millionaire

دقیقا چه می شود که شما یک شبه میلیونر می شوید؟

توسط

پیتر رهال RxBar را از آشپزخانه مادرش شروع کرد.

 سپس آن را به مبلغ ۶۰۰ میلیون دلار فروخت. در روی دیگر زندگی، خیال کار آفرینی نهفته است.

پیتر رهال ، یک مدیر پرانرژی ۳۳ساله که RxBar را به مبلغ ۶۰۰ میلیون دلار به Kellogg  فروخت و به عنوان یک اسطوره محصولات مصرفی در این فرآیند بدل شد. در آشپزخانه غول پیکر و بی نظیر عمارت جدید میامی بیچ خود واقع شده است.

پشت سر وی ، پنجره های کف به سقف ، استخرش ، فضای باز و غروب آفتاب بندرگاه را آشکار می سازد. در سراسر خانه لوسترهای فلزی مدرن و گران قیمت وجود دارد. و کشوهای آشپزخانه از ظروف طلا پر شده است.

و برای شام ، رهال یک قوطی لوبیا می خورد.


تصحیح: او حتی حبوبات نمی خورد. او فقط شام را نشان می دهد  نخود ، تخم مرغ ، آووکادو که او بیشتر شب ها درست می کند.


رهال در ماه می، خانه تقریباً مبله به قیمت ۱۹ میلیون دلار خریداری کرد. او وقت خود را بین آپارتمان دیرینه و قدیمی خود در شیکاگو و این خانه ی جدید تقسیم می کند. او ساحل میامی را انتخاب کرد زیرا فلوریدا مالیات بر درآمد شخصی وی ندارد. یک فراری ۴۸۸ و یک وسپای کرم رنگ در کنار جاده پارک شده اند. یک خانه دار ، که هر روز می آید ، هفت اتاق خواب را بی عیب و نقص نگه می دارد و تمیز می کند ، هرچند بیشتر آنها معمولاً خالی هستند.

در طبقه ی بالا اتاق های رختکن او وجود دارد.

 “اتاق او” که دارای یک عسلی ی پایه بلند لوسیت است و دارای منگوله ی صورتی است که به شکلی بی پروا در غرور نشسته است. دست نخورده است.

به نظر می رسد که وقتی رهال برای دریافت پول RxBar از Kellogg ، تلگراف های دستورالعمل را ارسال می کرد ، وی جعبه ای را نشان گذاری کرد تا بسته “کارشناس به تازگی ثروتمندشده” را بسته بندی کرد و این جعبه را به آسمان پرتاب کرد.

Rxbar

برای مردی که سالها وحشیانه کار کرده است، این یک تغییر ناخوشایند است. او و یک دوست دبستانی RXBAR را پس از دیدن فرصتی غیرقابل باور در یک بازار باربری با انرژی بسیار زیادی ، در سال ۲۰۱۲ شروع کردند. آنها دستورالعمل اصلی که شامل خرما ، آجیل و سفیده تخم مرغ را در آشپزخانه مادر رهال ترکیب کردند. طراحی بسته بندی مارک را با استفاده از اسلایدهای پاورپوینت به دست آوردند. و بار ها را به سالن های ورزشی CrossFit در شیکاگو ، سپس ایندیانا ، سپس در وسط MIDWEST فروختند. در آن زمان RxBar به یک تجارت با درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری در شمال تبدیل شد (تقریبا بدون هیچ سرمایه گذار خارجی) رهال  روزانه از ۷ صبح تا ۱۰ بعد از ظهر به آن می پرداخت.

قبل از نهایی شدن توافق Kellogg  و او که قرار بود ناگهان بسیار ثروتمند شود ، رهال نگران شد.”آیا می توانم برای زندگی ام کسی را پیدا کنم که بدون پول مرا دوست داشته باشد؟”

رهال به سر سختی خود می بالد و می گوید اینگونه است که او RxBar به موفقیتی همه گیر تبدیل شده است.

با این وجود اکنون او در سرزمین عجایب یک فرد ثروتمند محسوب می شود، جایی که کارگران در برخی از برنامه های غیرقابل تصور برای تمیز کردن استخر یا تعمیر آسانسور ظاهر می شوند و ناپدید می شوند ، جایی که سطوح آشپزخانه کاملاً صاف و براق است

بسیاری از تناقضات موجود در زندگی روزانه رهال برای او از بین نمی رود. او می گوید: “هرچه زندگی به جلو پیش می رود ،” زندگی آسان همیشه زندگی بهتری نیست.

مانند همه کارآفرینان ، رهال معتقد بود که او برندی را ایجاد کرده است که متفاوت و بهتر از سایر موارد مشابه در آنجا است. با این وجود ، فقط نیمی از مشاغل جدید بیش از پنج سال زنده مانده اند ، و Rahal نه تنها RxBar را زنده نگه داشته بلکه در صنعت مواد غذایی نیز فعالیت مهمی کرده است. برای کارآفرینانی مانند رهال ، پول فقط یک مزیت خوب نیست – این امر تأیید می کند که آنها در آنچه انجام می دهند خوب هستند: مصرف کنندگان آن را خریداری میکنند اما Kellogg  آن را به دست آورده است.

اما حالا ، با کسب این جایزه غیرممکن که اکثر کارآفرینان فقط آرزوی بدست آوردن آن را می کنند ، رهال با واقعیت جدیدی روبرو شده است: کسی که این خیال زیبا را زندگی می کنند حقیقتا کیست؟


رهال در خارج از شیکاگو بزرگ شد، سومین و کوچکترین فرزند والدین آمریکایی_لبنانی بود ، که خانواده های آنها در تجارت آب میوه بودند. خانواده پدر او مواد لازم را تهیه می کردند ، خانواده مادرش مارک های آب میوه مصرفی را می فروختند و پدر و مادرش برای اولین بار یکدیگر را در مراسم تشییع جنازه یک مدیر اجرایی صنعت ملاقات کردند. پدر وی در مشاغل آبمیوه خانوادگی کار می کرد.

پس از عبرت گرفتن از اخلاق کاری پدر و بی نظمی های عمومی خرده فروشی رهال دیدگاه خود را شکل داد.

خانواده ی رهال جشن های تولد را به ندرت دور هم جمع می شدند و پایکوبی می کردند و رهال به عنوان یک سنت همیشگی به من میگفت: هرگز به کسانی که تولد ها را جشن می گیرند اعتماد نکن. او به من اینگونه می گفت و اصلا هم شوخی نمیکرد

در زمان تحصیل در دبستان در Glen Ellyn، Illinois ، رهال را همیشه در حال خرید و فروش اتومبیل های کنترل از راه دور ،  Beanie Babies  و کارت های بیس بال بود.

Peter Rahal

رهال هیکل رو فرمی دارد و دارای چشم های آبی و موهای قهوه ای فرفری است. او به اندازه کافی خوش بین است.

 که وقتی به یک کافی شاپ در ساحل میامی رفتیم ، دو زن کاملاً به او خیره شدند و از پشت سرش زمزمه کردند. رهال می گوید ، اگرچه ورزش و زندگی اجتماعی او همیشه خوب بود ، اما مدرسه برای او وحشتناک بود ، زیرا او دچار نارساخوانی و نقص توجه شده بود.

او می گوید: “من در کلاس های بسیار آرام بودم و برچسب احمق و بقیه ی چیز ها را می گرفتم”

او فکر می کند که او را مصمم برای رسیدن به موفقیت آفریده اند. “

من افرادی را دیده ام که هیچ مشکلی در زندگی خود نداشته اند ، و آنها به عنوان بچه ان نرم هستند”

پس از دانشکده ، رهال می خواست مانند برادران بزرگترش به مشاغل آبمیوه خانواده بپیوندد ، که به نشانه ی  قوم دوستی و سیاست بود.

او می گوید: “یک نقطه وجود ندارد ، زیرا صندلی های بسیاری فقط برای سه خواهر و برادر وجود دارد.”

در عوض ، او در یک میوه فروشی اروپایی کار کرد و وقتی به شیکاگو بازگشت ، در یک استارتاپ مربوط به حمل و نقل مشغول به کار شد.

وی دریافت که نارساخوانی و ADD به وی در بعضی موارد مانند شناخت الگو و ارزیابی ریسک به او قدرت عالی می دهد.

اما “از آنجا که من در کارهای تکراری خوب نیستم ، من در سطح ورودی مشاغل هم خیلی خوب نیستم. من مشکلی برای گزارش دادن به کسی ندارم ، اما شما به کار های تکرار شونده چگونه نگاه می کنید؟

وی در مورد راه اندازی یک شرکت با دوست دوران کلاس اولی خود صحبت کرد.

آنها هر دو طرفدار ورزش و CrossFit ، زنجیره ورزشی بدنسازی و فلسفه زندگی بودند که تمرینات روزانه را برای همه تجویز می کردند و رژیم غذایی گوشت بدون چربی ، میوه ، سبزیجات و غذاهای کم حاوی مواد فرآوری شده را پیشنهاد می کردند.

از نظر برخی ، بازار بار انرژی در سال ۲۰۱۲ ممکن است به نظر برسد که دارای Lärabars ، Clif Bars ، Kind ، Luna ، PowerBars  باشد. رهال و اسمیت آن را افتتاح کردند.

رهال می گوید: “باید فرهنگ تغذیه را درک کنید

.” آنها در مورد ساختن یک بار با غذای واقعی که در ابتدا می توانستند در سالن های ورزشی CrossFit بفروشند ، اشتیاق داشتند ، که در انجا به طور معمول هیچ میان وعده ای نمی فروختند.

در آشپزخانه مادرش گلن الیین ، رهال  و اسمیت با استفاده از دستور العمل ها ، سفیده تخم مرغ را به عنوان یک منبع پروتئین قرار دادند و به عنوان یک ماده چسبنده استفاده کردند. آنها محصول RxBar را پس از صحبت های پیاپی تمرینی و زنجیر وار نامگذاری کردند.

همراه با فروش وب سایت ، رهال حق فروش جعبه ها را به CrossFit فروخت ، جایی که RxBar تقریباً هیچ رقیبی نداشت. به عنوان یک امتیاز ، این مدل به مراتب ارزان تر از خرده فروشی سنتی بود. آنها عمداً از بازار کوچک شروع کردند.

این طور نیست که آنها Snap یا Stripe بعدی را بسازند ، اما برای رشد به یک فن هایی که آنها را حمایت کنند احتیاج داشتند

. “در سال ۲۰۱۲ یا ’۱۳ که ما این کار را انجام می دادیم – جالب نبود. مثل زمانیکه، شما به خانه می روید و برای سالن ورزشی خود بار درست می کنید؟ ” رهال می گوید.

پول بیشتر به طور کلی به معنای مبارزه کمتری است ، و چنین مبارزاتی باعث ساخته شدن رهال شد ، چگونه او می یابد که این کار را چطور باید پیش ببرد؟

فروش RxBar افزایش یافت و پس از گذشت حدود دو سال ، رهال و اسمیت تصمیم گرفتند تا به خرده فروشی های سنتی تبدیل شوند. در مرحله اول ، آنها نیاز به حل مشکلات داشتند: بسته بندی طراحی شده با پاورپوینت آنها – تصاویر سهام ، یک آرم غول پیکر ، متن زیادی در مورد مزایای تغذیه – مانند هر بار شکلات دیگر.

Peter-Rahal2

طراحی مجدد باعث شد RxBars در همه ی خرده فروشی ها ، از Whole Food گرفته تا Target ، به همراه تجارت الکترونیکی وارد شود. تا سال ۲۰۱۷ ، میزان فروش بسیار ناچیز بود: RxBar سال را با ۱۶۱ میلیون دلار درآمد ناخالص و حدود ۱۸٪ نرخ درآمد خالص به پایان می رساند. هنگامی که رهال و اسمیت سوالاتی راجع به مالکیت از غول هایی مانند PepsiCo دریافت کردند ، آنها یک بانکدار را استخدام کردند و در هر معامله در مورد سه مورد ضروری تصمیم گرفتند: یک مدل عملیاتی مستقل داشته باشند که به آنها اجازه می دهد همه افراد در RxBar را حفظ کنند؛ با هدف گسترش RxBar از تنها بازار تعداد زیادی مارک تجاری تا بیشترین پول را کسب کنید. رهال روند فروش را مانند The Bachelor توصیف می کند ، با جلسات مقدماتی گاه به گاه با شرکتهای مختلف علاقه مند ، تاریخ های بازدید از دفتر مرکزی و برنده شدن تدریجی تا زمان افزایش نهایی.

سرانجام برنده این شرکت ۱۲۱ ساله ایالات متحده بود که به پوسته ذرت ، پوپ تارت و چیز-آن مشهور بود. در اکتبر سال ۲۰۱۷ ، Kellogg با تلاش برای متعادل کردن روند رو به کاهش غلات با غذاهای میان وعده ، اعلام کرد که در حال توسعه ی RxBar است. برچسب قیمت: ۶۰۰ میلیون دلار. رهال می گوید: “من جشن نگرفتم – کار تمام نشده است.” “من کیسه ناهارم را گرفتم و روز بعد به سر کار رفتم.”

رهال و اسمیت هرکدام یک پرداخت و یک بار پرداخت داشتند. اسمیت ، که قبلاً نقش CFO خود را به یک کارمند دیرینه واگذار کرده بود ، کار روزانه را ترک کرد. او می گوید: “من واقعاً خسته بودم.” با این حال ، رهال تصمیم به ماندن گرفت. طبق شرایط کسب ، وی هیچ تعهدی برای اجرای RxBar نداشت ، اما او هنوز هم می خواست برای آینده قابل پیش بینی باشد. به غیر از برخی تغییرات ساختاری مالی و رهال که اکنون رئیس دارد ، Kellogg قول داد RxBar به عنوان یک عامل عملیاتی مستقل ادامه یابد. اما همه چیز به سرعت شروع به تغییر برای رهال به روش های غیر منتظره ای کرد. این رقم ۶۰۰ میلیون دلاری باعث تعجب کارکنانش شد و او ناگهان از رئیس بنیانگذار به یک چهره شکل گرفت.

“شما قبلاً می توانستید با صدای بلند فکر کنید. مانند “سلام ، آن درخت واقعاً جالب است” “او می گوید ، با اشاره به یک درخت نخل. اما با توجه به وضعیت جدید خود ، هر آنچه را که بدون دست و پا زدن بود ، رائال گفت که کارمندان در حال پیچ و خم هستند: “اوه ، پیتر درختان دیگری را در آنجا می خواهد.” RxBar با اضافه کردن حس عجیب ، بیش از دو برابر افزایش یافته است ، از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ از ۸۵ به ۲۰۰ کارمند در حال رشد است ، و اگرچه رهال اجازه ها استخدام ها را داد ، اما او اکثر افراد جدید را نمی شناخت و “من “مشهور” شدم ، “او می گوید ، قرار دادن” مشهور “در نقل قول. گرچه مدیرعامل Kellogg در ملاء عام از رهال استقبال می کرد، اما در اوایل سال ۲۰۱۸ ، رهال انگیزه خود را از دست داده بود. او می گوید: “من به عنوان مدیرعامل خوب نبودم ، زیرا یکشنبه شب، من کار نمی کردم.” معرفی محصولات ، مانند بسته های کره ای گردو در بهار سال ۲۰۱۸ ، که روزی به معنای زندگی یا مرگ برای شرکت او بود ، دیگر مهم نبود. او متوجه شد که رهال تبدیل به یک مدیر اجرایی حقوق و دستمزد شده است ، بدون صعود ، نزولی و خطری ندارد. این کار ساده ای بود. من خوب پرداخت کردم اگر اتفاقی افتاد ، خوب است ، ما در Kellogg ایمن هستیم. ” در بهار سال ۲۰۱۸ ، رهال Skin in the Game را ناسیم نیکلاس طالب ، بازرگان پیشین مقالاتی خواند که می گوید مردم باید موفقیت شخصی و عدم کار در اوج خود را به خطر بیاندازند. مسئله رهال متبلور شد: “این همان زمانی است که من دوست داشتم ،” صبر کنید ، باید مرخص شوم. ” او این خبر را به مدیر ارشد Kellogg که به نظر می رسید کمتر از آن تعجب آور نیست ، شکست. او می گوید: “یکی از بچه ها مثل” بله ، ما زیر یک سال شرط بندی کردیم “. قبل از عزیمت رحال ، او آخرین طعم مبارزه را بدست آورد. RxBar با پیش بینی فروش خود بیش از حد چشمگیر بود و نیاز به اخراج حدود ۴۰ کارمند داشت. او ماند تا اخراج ها را انجام دهد. سپس ، پس از اینکه او و شماره دو آخرین جلسه اخراج خود را به پایان رساندند ، از کنترل کیفیت RxBar تماس گرفتند: برخی میله های تولید شده در شخص ثالث تولید شده توسط شخص ثالث که قرار بود عاری از بادام زمینی باشد حاوی اثری از بادام زمینی است. این باعث یک فراخوان بزرگ شد که باعث کاهش فروش خالص کل تجارت میان وعده های Kellogg در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ شد.

سرانجام ، در ماه مه همان سال ، رهال رفت ، و روز به روز Kellogg را رها کرد اما به عنوان بنیانگذار RxBar ماند – به امید بازگشت به ریشه های خود. او می گوید: “RxBar ، من مانند صبح هر روز از رختخواب خارج می شدم.” “من می خواهم دوباره آن را پیدا کنم.”


اکنون ، رهال وقت زیادی دارد و بسیاری از آن را می خواهد – آن را با فراری سوار کنید ، به مالدیو بروید ، یا فقط روی صندلی بنشینید و فیلم ها را پخش کنید. اما او نمی کند. هنگامی که می پرسم او را از تلویزیون صفحه تخت در محوطه ای پر از آشپزخانه تماشا می کند ، رحال می گوید: “من هرگز نمی توانستم اینجا بنشینم و خودم یک فیلم تماشا کنم. من هرگز این کار را نکرده ام. من ارزش آن را نمی بینم. ” حتی وقتی او با دوستان قدیمی خود مانند سفرهای جدید سال نو به کارائیب کنار می رود ، نمی توانند او را به آرامش برسانند. “همه دوست دارند ،” پیتر کجاست؟ “به یاد می آورد Rishi Shah ، یک کارآفرین ، سرمایه گذار و دوست از شیکاگو. شاه می گوید: “به طور ناگهانی ، شما نگاه می کنید ، و او صندلی های ساحل را راه اندازی می کند ، کار می کند.” “این یک شوخی شد.”

اگر بخش زندگی رهال همانطور که برنامه ریزی شده پیش رفته است ، خیلی طرف شخصی نبوده است. در ساخت RxBar ، غیر از کار کردن ، کار کردن و خوابیدن ، کارهای دیگری انجام نداد. سپس ، در سال ۲۰۱۸ ، قبل از نهایی شدن قرارداد Kellogg و او که قرار بود ناگهان بسیار ثروتمند شود ، رهال نگران شد. “من می دانستم فروش اتفاق می افتد. من وحشت کردم: آیا می توانم به طور جدی کسی را پیدا کنم که بدون پول مرا دوست داشته باشد؟ ” او می گوید.

بنابراین ، پیش از فروش Kellogg ، رحال به زنی که با او ملاقات کرده بود ، پیشنهاد کرد. او می گوید: “من ارزش زیادی را وارد کردم ،” اوه ، او من را قبل از آن می شناخت. ” آنها در جولای سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند؛ در ماه دسامبر ، آنها طلاق گرفتند. او می گوید: “من چیز مهمی را ضروری کردم که لازم نیست فوری باشد.”

پنج ماه پس از طلاق – یکبار او از Kellogg – رهاول خارج شد عمارت ساحل میامی را خریداری کرد. او می توانست از هر تعداد اتاق کار کند ، بیشتر با چشم اندازهای آب خیره کننده ، اما او یک اتاق کوچک را انتخاب کرده است که مشرف به راهرو برای دفتر خود است. این یک مکان در خانه به مساحت ۹۰۰۰ متر مربع است که در واقع به نظر می رسد در آن زندگی می کرده است: تکه های کاغذ با تکه های روی آن ، تخته سفید با اهداف هفتگی ، نسخه هایی از بررسی تجارت هاروارد ، نشان های نمایش تجاری ، بطری های بتاکاروتن و زردچوبه برای یک کالای مکمل که رهال با آن بازی می کرد ، یک تلویزیون صفحه تخت در تمام روز سکوت Bloomberg را بازی می کرد ، یک میخ ناخن را که او در طول تماس های تلفنی با آن تقلید می کرد.

زندگی رهال اکنون مانند بسیاری از کارآفرینان است که پس از پرداخت پول از آنها سود می برند: توصیه به نسخه های جوانتر از خودش و سرمایه گذاری در استارتاپ ها. این طولانی مدت است که او را غرق می کند. او می خواهد یک شرکت دیگر را راه اندازی کند ، و خودش آن را تأمین کند ، نظریه بازی پوستی: او فقط نمی توانست با یک برد پیروز شود. اگر موفق نشود ، پول خود را از دست می دهد. او همچنین می خواهد تاثیری گسترده تر از RxBar داشته باشد. وی گفت: “من برای خودم بسیار سخت هستم ، بنابراین ، بله ، ما به مردم کمک کردیم که بهتر غذا بخورند.” اما پیامدهای اجتماعی ندارد ، بنابراین اکنون او می خواهد با چیزهایی مانند آب و هوا ، مذهب یا آموزش و پرورش ارتباط برقرار کند. او می گوید ، بزرگترین مشکل رهال اضطراب در مورد کار بعدی است که می خواهم انجام دهم”. او و شریک سابق اسمیت اخیراً یک صندوق سرمایه گذاری را راه اندازی کرده اند و از ۱۰،۰۰۰ دلار تا ۱٫۵ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند

در حدود ۱۵ شرکت در مراحل اولیه ، از جمله Olipop ، نوشابه هایفایبر برای سلامت دستگاه گوارش و Huron ، یک خط مراقبت از پوست مردان است. رحال – که اکنون کارآفرین فصلی است – در تماس با موسسین از سبد سرمایه گذاری در حال رشد خود و سایر کارآفرینانی که فقط مشاوره می خواهند ، مستقیماً به این نکته می رسد. در میان گفتگو با یک جفت صاحبان شرکت اسنک بریتانیایی که با آن شیوه مدور بریتانیایی صحبت می کنند ، رحال از تلفن همراه خود تکیه می زند – او تمام تماس های خود را با بلندگو می کند – تا از این طریق تقلب کند. “بنابراین ، یک سرمایه گذار PE می خواهد سهام خود را نقد کند ، و شما باید کسی را پیدا کنید که بتواند آنها را جایگزین کند. آیا این اتفاق می افتد؟” تماس بعدی با بنیانگذاران یک شرکت CBD است ، یک دسته از نگرانی های داغ قرمز از جمله روغن مار است. اما با پایان فراخوان ، دستورالعمل بنیانگذاران صنعت ، صراحت آنها در مورد چگونگی شروع کار سخت و ریسک نظارتی که با آن روبرو هستید به نظر می رسد که رااه را برنده کرده است ، و او در نظر دارد یک سرمایه گذاری کوچک. او می گوید: “تنها راهی که یاد می گیرید سرمایه گذاری در چیزی است.” قوطی لوبیا روی پیشخوان آشپزخانه باز نشده است ، و راال که گلو درد دارد ، به جای اینکه شام ​​بخورد ، خودش مقداری چای سبز با عسل درست می کند. وقتی یکی از قاشق های طلایی را که با خانه آمده بود چای را خیس کرد ، خسته به نظر می رسد. چسبیدن فلز در برابر لیوان سرامیکی تنها صدایی است که باید شنیده شود: در فاصله نزدیک هیچ موسیقی پخش نمی شود ، تلویزیون پخش نمی شود ، گربه ها یا سگ ها ، همسایگان ، پرندگان و حتی ماشین ها وجود ندارد. به نظر می رسد که این یکی از مشکلاتی است که رهال با آن دست و پنجه نرم می کند.

خیلی سریع غنی است ، خیلی سریع اکنون رهال با گروهی از بچه های جوان معاشرت می کند – و اکثراً بچه هایشان هستند ، حداقل در دایره جدید میامی او ، حداقل – که یک تن پول به ارث برده یا درآمد داشته اند. او با تهیه کنندگان فیلم و تهیه کنندگان موسیقی به استیک خانه ها دعوت شده است. او یک مهمانی هنری بازل در حال پرتاب است. او و دوستان جدیدش در مورد نرخ مالیات نسبی فلوریدا در مقابل پورتوریکو صحبت می کنند. او در یک جزیره با یک نگهبان زندگی می کند. اگر او می خواهد با کسی ملاقات کند ، یا اگر با یک دوست بالقوه جدید خود ملاقات کرده است ، آنها تمایل دارند یک چک استاندارد گوگل از نام وی را انجام دهند ، و نتایج برتر جستجو در مورد میزان پول وی است.

رهال مجبور است زندگی خود را سخت کند. او سعی می کند روزانه این کار را انجام دهد ، حتی با کارهای کوچک مانند حمل مواد غذایی خود از فروشگاه به جای اینکه یک کابین بخورد. او به مدت ۱۸ ساعت روزه می گیرد. او مرتباً بلیط های کلاس اول را با بلیط های مربی صندلی میانه متناوب می کند. همچنین این بدان معناست که برای ایجاد احساس رنج و سختی که تاکنون از او بدست آمده است ، رحال باید زندگی خود را سخت کند ، بنابراین او خیلی راحت نمی شود. او سعی می کند روزانه این کار را انجام دهد ، حتی با کارهای کوچک مانند حمل مواد غذایی خود از فروشگاه به جای اینکه یک کابین بخورد. او به مدت ۱۸ ساعت روزه می گیرد. او مرتباً بلیط های کلاس اول را با بلیط های مربی صندلی میانه متناوب می کند. او خود را وادار به خواندن می کند که به گفته خودش دردناک است. شاه ، دوستش شیکاگو می گوید: “با برخی افراد ، رویدادی از این دست آنها را تغییر می دهد.” “و ناگهان ، زندگی پیتر تغییر کرده است – او به طلاق رفت. از هر نظر ، زندگی پیتر تغییر کرده است – اما احساس می کنم او همان چیزی است که اوست. ” و گرچه رهال می گوید که بسیار شکرگزار همه چیزهایی است که دارد ، اما در تلاش است تا راه های بزرگتری را برای برقراری مجدد تلاش برای زندگی خود پیدا کند – مانند راه اندازی یک شرکت دیگر در جایی که او در آنجا برای از دست دادن زیاد است. رهال می گوید: “گرایش طبیعی انسان این است که درد را برطرف کنیم ، و ما به جایی رسیده ایم که این کار را خوب انجام داده ایم و به نظرم ناراحتی است.” “سوال اینجاست که آیا می خواهید رشد کنید.”

او در مورد حرکت بعدی خود با صدای بلند موزون می کند. آیا باید آن چیز مهم باشد ، مانند آب و هوا یا دین؟ یا ، او تعجب می کند ، چرا او از افتتاح چیزی مانند یک فروشگاه مواد غذایی خوشحال نمی شود؟ “چرا باید بزرگتر شود؟” رهال می گوید. او بی سر و صدا صحبت می کند ، انگشتانش را روی لیوان می زند، چشمانش به سمت میز سنگ مرمر لوکس آشپزخانه ، که با رنگ سبز پیچیده شده بود ، هدایت می شود. او می گوید: “این یک مشکل است – هرگز کافی نیست.” “این یک بیماری از افرادی است که رانده می شوند.”

ممکن است بپسندید

دیدگاه خود را بنویسید ...

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.