5 لینکی که می تواند کار را برای طراحان گرافیست آسان کند.

توسط

در این مقاله از نیل پیکسل بهترین لینک ها گرافیست را به شما خوانندگان محترم معرفی می کنیم تا در رشته طراحی گرافیکی بسیار موثر است.

با این 5 لینک به ترتیب زیر آشنا شوید:

۱. Coolors

color

یک مولد ساده و آسان طرح های رنگی که کاربری و به اشتراک گذاری بسیار راحت طرح های رنگی را امکان پذیر می کند. می توانید Color Hunt و Adobe Color را نیز امتحان کنید. 

۲. Noun Project

Noun Project

در هر زمانی در حین کار ما به آیکون ها نیاز داریم. خب، اینجا وبسایتی هست که مجموعه بسیار بزرگی از آیکون ها را می توانید در آن بیابید. می توانید فرمت های .png  و .svg را نیز در آنجا به دست آورید. همچنین Material icons را نیز امتحان کنید.

۳. Unsplash

Unsplash

عکسهای معاف از پرداخت حق نشر! چیزی که همه می خواهند. Pixabay و Pexels را هم امتحان کنید.

۴. LostType

LostType

LostType یک کارگاه قالبگیری اشکال مختلف نگارش حروف است که در رقابت با سایرین همیشه برنده می‌باشد؛ولی شما می توانید DaFont  و Fontsquirrel را نیز امتحان کنید.

۵. Panda

Panda

شما بدون الهام گرفتن نمی توانید پیشرفت کنید. پاندا یک افزونه گوگل کروم است نیازهای روزمره شما به ایده های الهام دهنده را برطرف می کند.

 پاندا طرح هائی را که اخیرا در جوامع طراحی مانند Dribbble, Behance, DeviantArt منتشر شده اند، در یک ویترین به نمایش گذاشته است. پاندا یک وسیله عالی برای به روز ماندن در زمینه طراحی است Muzli را نیز امتحان کنید.

ممکن است بپسندید

دیدگاه خود را بنویسید ...

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.